NAGRODY

NAGRODY

SREBRNY LAUR KLIENTA 2010

W tym roku po raz kolejny obdarzyliście nas Państwo zaufaniem. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Bielizna Erotyczna i po raz drugi otrzymaliśmy Srebrny Laur Klienta. Cały czas dążymy do podnoszenia jakości naszej bielizny ale również stale zwiększamy wybór, rodzaje, materiały i fasony. Dziękujemy Państwu bardzo!

LAUREAT XI GALI MODA & STYL

6 GRUDZIEŃ 2009

Nasza najnowsza linia – Glamour Collection- na rynku pojawiła się w drugiej połowie listopada b.r. i już została doceniona przez wybitnych specjalistów. Marka PASSION Touch Of Luxury otrzymała statuetkę za najbardziej efektowną kolekcję. W skład jury weszli znani projektanci, ludzie mediów i biznesu.

JAKOŚĆ ROKU 2009

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. wspólnie z redakcją Biznes Raportu ukazującego się w Gazecie Prawnej przyznało Naszej Firmie Znak Jakości Q w kategorii Innowacja za linię bielizny ekskluzywnej. Jesteśmy zaszczyceni tą nagrodą, zwłaszcza, że potwierdza ona starania działu jakości w kwestii doboru materiałów do produkcji bielizny, jak również potwierdza wysokie standardy pracy.

SREBRNY LAUR KLIENTA 2009

Laur Klienta to prestiżowa nagroda przyznawana przez samych klientów. W tym roku zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Bielizna Erotyczna. Chcemy, aby nasze kolekcje spełniały oczekiwania wszystkich pań i nie tylko. Starannie dobieramy tkaniny, wzory, poszukujemy i stawiamy sobie nowe wyzwania. Znakomita jakość materiałów oraz przystępna cena sprawiają, że grono naszych klientów ciągle się powiększa. Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim obdarzyliście markę PASSION Free Your Senses.

LAUREAT X GALI MODA & STYL

CZERWIEC 2009

Podczas jubileuszowej Gali Moda & Styl nie zabrakło reprezentantów marki PASSION Free Your Senes. Odbyły się pokazy kolekcji letnich, które zapowiadali prowadzący imprezę Grażyna Wolszczak i Vito Casetti. Goście obejrzeli 16 prezentacji, a jury, pod przewodnictwem Haliny Rostkowskiej-Niemczyk – redaktor naczelnej magazynu Moda & Styl, wybrało najlepsze kolekcje wieczoru. PASSION otrzymała nagrodę mediów za najbardziej efektowną kolekcję.