FHU MATAR
Jarosław Gryla

Siemońska 11
42-500 Będzin

tel:  +48 885 507 043
sale[at]lingeriegroup.pl
www.passion.pl

  nazwa*

  email*

  tel

  wiadomość*

  Nasza Firma powstała w 2005 roku. Początkowo prowadziliśmy sklepy z bielizną ale brak możliwości zaspokojenia gustów najbardziej wymagających klientek spowodował, że postanowiliśmy sami projektować i szyć bieliznę. Bielizna, która była dostępna nie spełniała wymagań naszych klientek. Panie szukały czegoś wyjątkowego, w różnych rozmiarach, nie tylko standardowych, a tego zapewnić im nie mogliśmy jako sprzedawcy. I wtedy właśnie powstał pomysł, aby stworzyć bieliznę nocną, która zaspokoi największe wymagania każdej pani bez względu na wiek, figurę i fantazję.

  Rozwój firmy od samego początku jest bardzo dynamiczny. Od 2007 roku wprowadziliśmy nową markę bielizny erotycznej PASSION FREE YOUR SENSES. Bielizna od samego początku spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Na dzień dzisiejszy jesteśmy najbardziej utytułowaną i wyróżnioną firmą produkującą w Polsce bieliznę erotyczną. Cieszą nasz wszystkie nagrody i wyróżnienia a w szczególności Srebrny Laur Klienta (2009, 2010), który jest przyznawany przez samych klientów (konsumentów) a także Jakość Roku 2009, 2010 (Quality), gdzie otrzymaliśmy srebrną statuetkę i liczymy, iż w tym roku zdobędziemy złotą. Zdjęcia wyróżnień i nagród poniżej.

  Produkcja naszej bielizny jest w Polsce. Mamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce. Pracujemy na maszynach JUKA. Do naszych produktów wykorzystujemy także materiały (koronki, hafty, tiule) z takich renomowanych firm jak: Noyon, Darguer, Solstiss, Desseilles, Iluna, Amalfi. Wykorzystujemy w produkcji także jedne z najlepszych na świecie nici Coats, Belfill czy Sabatex. Na naszej wzorcowni pracuje dwóch projektantów, a dodatkowo współpracujemy także z dwoma projektantami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie cyklicznie wprowadzać bardzo dużo nowości.

  • POLSKA JAKOŚĆ 2021POLSKA JAKOŚĆ 2021
  • KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021
  • POLSKA JAKOŚĆ 2020POLSKA JAKOŚĆ 2020
  • KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020
  • POLSKA JAKOŚĆ 2019POLSKA JAKOŚĆ 2019
  • KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019