MEDIA

BACKSTAGE
KATALOGI

PASSION free your senses

KATALOG

zobacz katalog

PASSION pyjamas

KATALOG

zobacz katalog

PASSION bodystockings

KATALOG

zobacz katalog

PASSION free your senses

KATALOG

zobacz katalog

PASSION for MEN

KATALOG

zobacz katalog

PASSION YOUR SECOND SKIN

KATALOG

zobacz katalog
NAGRODY

SREBRNY LAUR KLIENTA 2010

W tym roku po raz kolejny obdarzyliście nas Państwo zaufaniem. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Bielizna Erotyczna i po raz drugi otrzymaliśmy Srebrny Laur Klienta. Cały czas dążymy do podnoszenia jakości naszej bielizny ale również stale zwiększamy wybór, rodzaje, materiały i fasony. Dziękujemy Państwu bardzo!

LAUREAT XI GALI MODA & STYL

6 GRUDZIEŃ 2009

Nasza najnowsza linia – Glamour Collection- na rynku pojawiła się w drugiej połowie listopada b.r. i już została doceniona przez wybitnych specjalistów. Marka PASSION Touch Of Luxury otrzymała statuetkę za najbardziej efektowną kolekcję. W skład jury weszli znani projektanci, ludzie mediów i biznesu.

JAKOŚĆ ROKU 2009

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. wspólnie z redakcją Biznes Raportu ukazującego się w Gazecie Prawnej przyznało Naszej Firmie Znak Jakości Q w kategorii Innowacja za linię bielizny ekskluzywnej. Jesteśmy zaszczyceni tą nagrodą, zwłaszcza, że potwierdza ona starania działu jakości w kwestii doboru materiałów do produkcji bielizny, jak również potwierdza wysokie standardy pracy.

SREBRNY LAUR KLIENTA 2009

Laur Klienta to prestiżowa nagroda przyznawana przez samych klientów. W tym roku zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Bielizna Erotyczna. Chcemy, aby nasze kolekcje spełniały oczekiwania wszystkich pań i nie tylko. Starannie dobieramy tkaniny, wzory, poszukujemy i stawiamy sobie nowe wyzwania. Znakomita jakość materiałów oraz przystępna cena sprawiają, że grono naszych klientów ciągle się powiększa. Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim obdarzyliście markę PASSION Free Your Senses.

LAUREAT X GALI MODA & STYL

CZERWIEC 2009

Podczas jubileuszowej Gali Moda & Styl nie zabrakło reprezentantów marki PASSION Free Your Senes. Odbyły się pokazy kolekcji letnich, które zapowiadali prowadzący imprezę Grażyna Wolszczak i Vito Casetti. Goście obejrzeli 16 prezentacji, a jury, pod przewodnictwem Haliny Rostkowskiej-Niemczyk – redaktor naczelnej magazynu Moda & Styl, wybrało najlepsze kolekcje wieczoru. PASSION otrzymała nagrodę mediów za najbardziej efektowną kolekcję.